Lokalizacja

Blisko miasta...

Inwestycja znajduje się w otoczeniu rozmaitych terenów zielonych oraz licznych użytków publicznych. Dzięki temu Twoja codzienność stanie się wygodniejsza, a dbanie o podstawowe potrzeby życiowe - znacznie łatwiejsze. Zaledwie kilkanaście minut wystarczy, aby zrobić zakupy, dotrzeć do szkoły czy skorzystać z opieki zdrowotnej.

...i natury

Lokalizacja Apartamentów Radzikowskiego daje również możliwość eksplorowania spektakularnych okolic Krakowa. W zasięgu zaledwie 30 minut samochodem znajdują się tak malownicze miejsca jak: Las Wolski, Ojcowski Park Narodowy, Tenczyński Park Krajobrazowy, Pustynia Błędowska czy dolinki krakowskie, a wśród nich Dolina Mnikowska, gdzie na wapiennej skale można zobaczyć obraz Matki Boskiej Skalskiej autorstwa Walerego Eljasza-Radzikowskiego.

Edukacja
Usługi
Komunikacja
Rekreacja
Rozrywka
Legenda

Prądnik Biały...

...to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa. Na najbliższe lata przewidziana jest realizacja szeregu inwestycji, które mają na celu dodatkowo unowocześnić i uatrakcyjnić życie zarówno aktualnych, jak i przyszłych mieszkańców dzielnicy. Wśród najważniejszych zmian znajdują się między innymi: budowa linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju, pętli końcowej z terminalem autobusowym i dwupoziomowym parkingiem P+R, utworzenie czterech nowych parków oraz placu miejskiego.

Skontaktuj się z nami

Biuro sprzedaży
Private House Brokers
Angel Wawel, ul. Sukiennicza 8/U8
31-069 Kraków